UA
UA RU

В очікуванні малюка. Вагітність

У житті жінки немає більш чудесного, і в той же час більш відповідального періоду, ніж вагітність. Наступні дев'ять місяців повністю змінюють бажання, світосприйняття й цінності. З другої смужки на тесті, приходить усвідомлення того, що вас вже двоє, починається зовсім новий період в житті. Дізнатися про початок нового життя, вам допоможуть тести HomeTest для ранньої діагностики вагітності.
Принцип роботи тестів заснований на визначенні концентрації хоріонічного гонадотропіну в сечі жінки (ХГЛ - гормон, який починає вироблятися однієї з оболонок ембріона вже через кілька днів після зачаття).
Завдяки високій чутливості - 10 мМО / мл, тести HomeTest можуть визначати вагітність вже в період з 7 по 10-й день після зачаття, тобто протягом декількох днів до затримки. Починаючи з 1-го дня затримки, HomeTest визначають вагітність з точністю більшою, ніж 99,9%. Лінійка тестів на визначення вагітності HomeTest представлена ​​як простими і недорогими тест-смужками, так і сучасними струменевими тестами 3-го покоління.

Забобони вагітних з усього світу Забобони вагітних з усього світу

Якщо ви були вагітні, то, напевно, чули один або декілька з нижчеперелічених забобонів. І якщо одні забобони цілком логічні і мають місце бути, то інші вже зовсім безглузді.

Як читати результат тесту на вагітність? Як читати результат тесту на вагітність?

Невелика затримка менструації, нудота зранку, хворобливі відчуття в молочній залозі, зміна смакових пристрастей, - усі ці симптоми можуть виявитися ознаками вагітності.

Важливі питання про тести на вагітність Важливі питання про тести на вагітність

Що таке хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)?  Що таке чутливість і яка вона буває? Та багато іншого у цій статті.

6 «НІ» під час вагітності 6 «НІ» під час вагітності

Коли Ви вагітні, Ви стаєте відповідальні не тільки за себе, але і за нове життя, яке носите в собі.

Чи можна при вагітності займатися спортом? Чи можна при вагітності займатися спортом?

Жінки, які вели активний спосіб життя, часто запитують, чи можна під час вагітності займатися спортом і робити будь-які фізичні вправи?

8 кроків для здорової вагітності 8 кроків для здорової вагітності

Коли мова йде про вагітність, здається, що у кожного є своя думка про те, що краще для майбутньої мами та дитини. Саме тому, пропонуємо ознайомитись з базовими порадами для здорової та щасливої вагітності.

Подорожі під час вагітності Подорожі під час вагітності

Чи варто подорожувати під час вагітності?

 

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 15 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest