UA
UA
8 кроків для здорової вагітності

8 кроків для здорової вагітності

Коли мова йде про вагітність, здається, що у кожного є своя думка про те, що краще для майбутньої мами та дитини. Занадто велика кількість порад може заплутати и ввести в оману. Саме тому, пропонуємо ознайомитись з базовими порадами для здорової та щасливої вагітності.

ЗДАЙДІТЬ ЛІКАРЯ АБО АКУШЕРКУ

Підтримка та консультація лікаря або акушерки, з якими ви будете почувати себе впевнено та комфортно дуже важлива в період вагітності. Підчас відвідувань, лікар буде виконувати фізичний огляд, перевіряти збільшення ваги та інші важливі показники. Ви матимете можливість слухати серцебиття малюка, періодично проходити ультразвукове дослідження та мати достатньо часу, щоб задати всі  запитання відносно вагітності та пологів.

ВІТАМІНИ

Можливо, ваш лікар порадить вам приймати вітаміни, які будуть включати фолієву кислоту. Фолієва кислота це вітамін В, який суттєво знижує ризик виникнення дефектів нервової трубки. Добре збалансований комплекс вітамінів також буде включати поживні речовини, життєво необхідні для вашого здоров’я та здоров’я малюка.

ВПРАВИ

Проконсультуйтесь зі своїм лікарем про спеціальні вправи для вагітних. Регулярні помірні фізичні навантаження можуть допомогти вам відчувати себе краще та підвищити настрій. Виносити малюка – велика праця та справжній тест на витривалість.

ВІДВІДУВАННЯ ЗУБНОГО ЛІКАРЯ

Підчас вагітності необхідно приділити велику увагу яснам, оскільки у зв’язку з гормональними змінами, ясна  більш схильні до розвитку інфекцій.

ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ

Підчас вагітності дуже важливо забезпечити себе та малюка усіма необхідними поживними речовинами. Білок необхідний для росту клітин, вуглеводи та жири, в межах норми, для отримання необхідної енергії.

ВОДА

Щоденне споживання чистої води вкрай необхідно, оскільки вода доставляє необхідні поживні речовини малюку, що розвивається. Споживання води в достатній кількості дозволяє уникнути таких неприємних явищ як закреп, набряклість, нудота та має вирішальне значення для підтримки здорового рівня навколоплідної рідини.

РОЗСЛАБЛЕННЯ ТА ГАРНИЙ НАСТРІЙ

Намагайтесь якомога більше відпочивати та розслаблятись,почитайте цікаву позитивну літературу, послухайте приємну музику. Ваш гарний настрій обов’язково відчує малюк.

ВІДВІДУВАННЯ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ПОЛОГІВ

Знання – сила. Підготуватись до пологів вам допоможуть на спеціалізованих курсах. Ви отримаєте необхідні знання про пологи, отримаєте корисні поради по боротьбі з больовими відчуттями та стресом. Курси нададуть можливість познайомитись з іншими майбутніми мамами, ви зможете поділитись досвідом вагітності та своїми страхами.

Будь-ласка, не приймайте рішення медичного характеру без попередньої консультації з лікарем.

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest