UA
UA RU

Мрію бути мамою. Планування зачаття

Є кілька методів для визначення цих двох днів. Овуляція відбувається в однаковий час, якщо у жінки немає збоїв в роботі статевої системи. Життя яйцеклітини коротка і якщо за цей час зачаття не відбулося, то чекати настання вагітності в цьому циклі не варто. Простий, точний і доступний метод для визначення цих днів в домашніх умовах - це використання тесту на визначення наявності лютеїнізуючого гормону в сечі жінки. Саме на цій методиці заснований принцип дії тестів HomeTest на визначення овуляції. Лінійка тестів на визначення овуляції HomeTest представлена ​​як простими і недорогими тест-смужками, так і сучасними струменевими тестами 3-го покоління.

Вагітність в умовах пандемії Вагітність в умовах пандемії

Вагітність - це особливий стан жінки, що іноді супроводжується хвилюваннями та страхами. Але в умовах пандемії до стандартних страхів вагітної додається ще й додаткова тривога через коронавірус.

Струменеві тести-тести третього покоління Струменеві тести-тести третього покоління

Для тих, хто активно вирішив зайнятися плануванням сім'ї, на допомогу приходять зручні  в застосуванні та широко розповсюджені в Європі струменеві тести на овуляцію.

ОВУЛЯЦІЯ: ПРО ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ОВУЛЯЦІЯ: ПРО ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ

ОВУЛЯЦІЯ – процес виходу зрілої яйцеклітини з фолікула.

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest