UA
UA
6 «НІ» під час вагітності

6 «НІ» під час вагітності

Коли Ви вагітні, Ви стаєте відповідальні не тільки за себе, але і за нове життя, яке носите в собі. Це вимагає від Вас деякої кількості жертв, необхідних для того, щоб у дитини була можливість рости і розвиватися належним чином. Саме тому Вам необхідно знати шість речей, яких слід уникати під час вагітності:

1. Стрес.

Потрапляючи в напружені ситуації або хвилюючись, Ви піддаєте стресу і дитину. Якщо Ви напружені, у Вас може підвищитися тиск, що може привести до ускладнення вагітності. Уникайте неприємних ситуацій і попросіть близьких не змушувати Вас хвилюватися в цей період.

2. Підбори.

Можливо Ви звикли ходити на підборах, але, вагітність - це час, коли Вам слід уникати їх. Краще надягати комфортне взуття з плоскою підошвою. По-перше, на низькій підошві ймовірність того що Ви втратите рівновагу і впадете набагато нижче ніж при носінні каблуків, а по-друге,  під час вагітності можливі болі в попереку і здуття вен на ногах, таким чином, змінивши заздалегідь взуття, ви подбаєте і про стан свого тіла.

3. Гостра їжа.

Якщо Ви любите спеції, то Вам варто змінити свої звички в їжі на період вагітності. Гостра їжа спричинить у Вас дискомфорт і не принесе задоволення. Печія - часта проблема під час вагітності і не слід створювати для неї зайвих передумов.

4. Активний відпочинок.

Вагітність сама по собі вже є цікавою подією, отже, в цей час бажано відмовитися від екстремального та активного видів відпочинку - просто, щоб не ризикувати. Будь-яка травма може бути фатальною для Вашої дитини - піклуйтеся про неї і уникайте небезпечних пригод і подорожей.

5. Сире, недоварене м'ясо, екзотичні продукти.

Загроза інфекції і зараження паразитами при вживанні таких продуктів досить велика, тому, упевніться, що Ви не вживаєте м'ясних продуктів, які можуть загрожувати здоров'ю дитину.

6. Алкоголь, куріння, наркотики, деякі ліки.

Очевидний момент. Фактично, Ви повинні повністю відмовитися від усього цього вже в той час, коли ще тільки плануєте вагітність. Під час вагітності необхідно також бути в стороні від людей, що палять і зон для куріння.

Таким чином, Ви збережете не тільки своє здоров'я і безпеку, а й дитини.

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest