UA
UA
Як читати результат тесту на вагітність?

Як читати результат тесту на вагітність?

Невелика затримка менструації, нудота зранку, хворобливі відчуття в молочній залозі, зміна смакових пристрастей, - усі ці симптоми можуть виявитися ознаками вагітності. Якщо Ви припускаєте, що завагітніли - придбайте в аптеці тест на визначення вагітності.

 Перш ніж приступити до проведення тесту, обов'язково ознайомтеся з інструкцією до нього. Річ у тому, що попри те, що практично усі тести мають один принцип дії, все ж, вони мають і відмінності, і, незнання або недотримання інструкцій при проведенні тестування, можуть стати перешкодою в отриманні точного і достовірного результату.

 Зазвичай, проводити тест можна у будь-який час доби, але пам'ятаєте, що концентрація ХГЧ (гормону вагітності) переважає саме в уранішній сечі. Тобто, на ранніх термінах вагітності, краще всього проводити тестування уранці. Також, перед проведенням тесту на вагітність рекомендується не зловживати прийомом рідини і мочогонних препаратів.

 Після того, як Ви ознайомилися з інструкцією і виконали тест відповідно до її рекомендацій, Вам треба розшифрувати результат. 

 Майже усі тести мають особливу зону, де повинні з'явитися смужки:

С (контрольна смужка) - ця смужка, з'явившись, свідчить про справність тестової системи, і підтверджує, що результати тестування достовірні.
Т (тест-смужка) - ця смужка реагує на ХГЧ (гормон вагітності) в сечі. Прояв цієї смужки на тесті свідчить про можливу вагітність.
 

Як читати результат тесту на вагітність?

Результат тесту на вагітність:

Результат тесту на вагітність може бути позитивним (вагітність можлива) або негативним (вагітність маловірогідна). У більшості випадків позитивний результат тесту визначається появою другої кольорової смужки (Т). Бліда, слабо забарвлена або не чітка друга тест-смужка (Т), в деяких випадках, також може означати позитивний результат, проте, для повної упевненості, у такому разі тест треба повторити ще раз через декілька днів.

Після проведення тесту виходить один з трьох результатів:

На тесті одна видима смуга (С) - це означає, що вагітності немає. Результат можна вважати підтвердженим, якщо упродовж 10 хвилин друга смужка (Т) не проявилася.
Дві кольорові смужки на тесті говорять про наявність вагітності. Найчастіше результат проявляється впродовж 5-10 хвилин. Наявність на тесті світлої або слабоокрашенної тестової смужки (Т) говорить про те, що, тест проводився на занадто маленькому терміні, або не у ранковий час.
Немає смужок - тестування виконане невірно, або тест зіпсований. Причинами неправильного використання тесту можуть стати: утримування тесту в горизонтальному положенні упродовж 5-10 хвилин;
недостатня кількість сечі що потрапила на тест смужку.
Результат тесту на вагітність не може бути достовірним якщо:

- ви використовуєте тест у котрого закінчився термін придатності;
- є присутньою патологічна вагітність;
- розвиток хоріонепітеліомы (пухлина, різко змінюється співвідношення гормонів вагітності);
- за наявності дисфункціональних захворювань яєчників.
Шановні жінки пам'ятаєте, що тільки досвідчений лікар-гінеколог в змозі на 100% визначити вагітність, так що ми рекомендуємо Вам не відкладати Ваш візит до нього.

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest