UA
UA
Як відновити сексуальне життя після пологів

Як відновити сексуальне життя після пологів

Народження дитини - це час великих змін, і, на жаль, вони не завжди відбуваються в кращу сторону. Погіршення якості сексуального життя є досить поширеною проблемою, з якою стикаються батьки немовляти. За статистикою, під час другої половини вагітності і перших місяців після пологів у 85% жінок падає сексуальне тяжіння.

Всі пари мріють, що стан єднання і палкі ночі, які були на початку відносин, триватимуть все життя. Але реальність така, що в організмі жінки відбуваються значні зміни в період пологів і лактації, і дуже сильно змінюється гормональний фон.

Ловіть декілька порад, які відкриють друге дихання вашого інтимного життя і, можливо, воно заграє новими фарбами:

1. Візьміть ініціативу в свої руки

Часто пари виправдовують невирішену проблему тим, що не знають, як завести на цю тему розмову або тим, що бояться чергової сварки. Їм здається, що простіше просто робити вигляд, що нічого не відбувається і взагалі перестати займатися сексом, ніж розбиратися в почуттях і думках один одного. Уявіть, наскільки покращиться ваше сексуальне життя, якщо ви не будете боятися зробити перший крок і, нарешті, зрозумієте, які думки не дають спокою вам і вашому партнерові. Сядьте, зробіть глибокий вдих і зважтеся почати цей непростий діалог спокійно і без зайвих емоцій.

2. Полюбіть і прийміть себе

Так, зараз ви не впізнаєте своє тіло в дзеркалі. Хто ця незнайомка, яка дивиться на вас засуджуючим поглядом? Перестаньте себе картати за набрані кілограми, розтяжки і придбані шрами. Ви стали не такою, як раніше, адже ви створили диво - народили дитину! Дайте собі трохи часу. Кілограми зникнуть, шрами стануть менш помітними і все налагодиться. Люблячий партнер буде вас бажати в будь-якому тілі, а тим більше - в тілі матері його власної дитини.

3. Прокатіться на машині часу

Можливо, щоб повернути колишню пристрасть, варто повернутися в той час і стан, коли почуття були на піку, а вашу пристрасть складно було чимось зупинити. Під час цукерково-букетного періоду відносини тільки починають набирати свої обороти, тому кожен дотик і поцілунок відчуваються по-особливому. Якщо вам для запалу не вистачає колишньої романтики, влаштуйте романтичний вечір, який повільно перетече в не менш чуттєву ніч. Або згадайте ваш перший секс і обставини того вечора. Можливо, вам варто вирушити зі своєю другою половинкою в той самий ресторан? Або хоча б відтворити атмосферу тих пристрасних часів? Постарайтеся згадати ці тригери і ситуація швидко налагодиться.

4. Відкрийте двері нового досвіду

Кажуть, «все що одноманітно - бридко». Будь-яким відносинам рано чи пізно потрібно перезавантаження. Якщо для вашого партнера ви перестали бути сексуальним об'єктом після пологів і тепер ваш статус не «жінка-спокусниця», а «порядна мати», то спробуйте увійти в інший образ. Рольові ігри можуть допомогти абстрагуватися від нудної рутини і привнесуть різноманітність у ваше інтимне життя. Станьте кимось іншим на пару годин, відкиньте свої забобони і просто віддавайтеся процесу. Передбачуваність і нудьга є одними з головних причин відсутності сексу. Щоб пробудити ваше бажання, потрібні вогонь в очах і тілі, елемент гри і загадковість.

Не опускайте руки і дійте! Не встигнете озирнутися, як ваше сексуальне життя стане навіть краще, ніж до народження дитини.

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest