UA
UA
Самореалізація та душевна рівновага: значення в житті жінки

Самореалізація та душевна рівновага: значення в житті жінки

Тема, яка має неабияке значення для кожної жінки “Самореалізація та душевна рівновага”.

  • Чому це так важливо для кожної жінки, навіть, якщо вона цього поки що не усвідомлює? Відповідь знаходиться на поверхні: тому що від самореалізації жінки залежить її самоповага, а від самоповаги залежить її душевна рівновага, а від душевної рівноваги залежить її щастя та успішність. І, мабуть, важливо нагадати, що від почуття щастя та успішності жінки залежить щастя та успішність її родини та ставлення оточуючих.

Тож, що робити, аби самореалізуватися та врешті здобути ту саму душевну рівновагу? Відповідь, простіше нікуди, займатися власним розвитком!

І не лише моральним, а й фізичним. А навіщо нам потрібен саморозвиток?

  • По-перше, це впливає на наше уявлення про себе та наше місце в соціумі. Добре ж, коли є про що поговорити з розумними людьми. Коли ви обізнані не в якійсь одній темі, а можете підтримати розмову й на інші, не пов’язані лише з роботою або хобі. Коли ви обізнані в багатьох темах, то і почуваєтеся “вище”. А як це зробити? Дуже просто - читати книги :)

Це не означає, що ви повинні все кинути і ринутися на пошуки літератури по квантовій фізиці чи молекулярному сполученню абразивних речовин. Читайте про те, що вам цікаво. Яку б книгу ви не обрали, ви можете натрапити на такий сюжет, в якому розкрито одразу декілька тем з різних сфер, тож розвиток у цих сферах вам забезпечено :)

  • По-друге, саморозвиток робить людину не лише більш обізнаною, завдяки йому ви зможете поставити себе на місце іншої людини - колеги, чоловіка, дитини. Коли ви можете глянути на будь-яку ситуацію очима іншої людини, це не лише підніме вас в її очах, ви зумієте знайти вихід з будь-якої, навіть найскладнішої, ситуації, знайти підхід до людини з будь-яким темпераментом. Тому що завдяки книжкам станете мислити більш раціонально, не так піддаючись емоціям, як раніше.
  • По-третє, завдяки саморозвитку ви зможете розглядати проблеми та ситуації під різними кутами. Це легко робити, уявляючи себе героєм нещодавно прочитаної книги “А що б зробив він”? Знаєте, є такий психологічний прийом, якщо не можете вирішити якусь проблему, треба уявити, що з цією проблемою до вас прийшов друг і просить поради. Що б ви йому порадили? Книги розкриють ваш потенціал і ви зможете дати не одну пораду, а декілька, ще й під різними кутами зору.

Але, майте на увазі, що читання одних лише любовних романів багато користі не принесе. Намагайтеся знайти книгу, яка б була змішаного типу, наприклад бізнес-роман чи історія про якогось психолога, який допомагав жінкам справлятися з їх проблемами. Доречі, бізнес-література та книги по самопізнанню чи психології можуть бути не менш цікавими, ніж романи. Важливо лише знайти “свій” стиль. Прочитавши вже три чи п’ять “корисних” книжок, ви помітете зміни в собі, після десяти - помітять й інші, а після двадцяти ви, можливо, натрапите на таку, яка у кореню змінить ваше життя на краще!

  • Окрім читання, знайдіть вид активності, який вам підходить. Тренування не повинно вас нервувати чи викликати небажання, тоді користі буде мало. Можливо, ззовні ви виглядатимете краще, але як ви при цьому почуватиметеся? Спорт, який “грає на нерви” рано чи пізно буде покинуто. Так чи не краще одразу знайти те, що буде приносити душевну гармонію, а не дратувати?

Так, є люди, які взагалі ненавидять будь-який спорт, але ж є вправи, які і тіло, і дух приведуть в тонус. Це можуть бути комбіновані вправи з правильною технікою дихання, наприклад, бодіфлекс, йога, розтягнення, пілатес, тощо. Варто лише “погуглити”, спробувати і ви обов’язково знайдете щось для себе. А якщо не знайдете, звичайну прогулку ніхто не відміняв ;).

Книги та спорт - ось що вам потрібно для душевної рівноваги та пошуку себе. Це все, що вам потрібно, аби розширити свій кругозір. Це все, що вам потрібно, аби заспокоїтися, коли ви роздратовані. І це все, що вам потрібно, аби знайти баланс між тілом та душею, якого вам, можливо не вистачає.

Читання та вправи - це та магічна пігулка, яка дасть вам поштовх до самореалізації та душевної рівноваги. А ця стаття - це “знак згори”, на який ви так довго чекали, аби почати діяти та змінити своє життя на краще! Тож, не гайте часу, не відкладайте на потім, а просто зараз - ДІЙТЕ!

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest