UA
UA
10 речей, які жінки хочуть бачити в чоловіках

10 речей, які жінки хочуть бачити в чоловіках

Як показують численні дослідження та психологічні тестування, жінкам не потрібні партнери, які вкладають усю свою енергію у спроби довести, наскільки вони сильні, мужні та героїчні. Жінкам просто потрібні чоловіки, які готові ставитися до них справедливо та неупереджено, здатні зробити так, щоб романтична іскра не згасала довгі роки.

Отже, нижче представлені риси, які жінки найбільше цінують у чоловіках, згідно з різними статистиками та психологічними опитуваннями:

1. Взаємна повага. Тут діє принцип «все або нічого»: адже як тільки людина втрачає повагу до партнера, всі «ставки зіграні» – стосунки рано чи пізно припиняться, і швидше рано, ніж пізно. У яких би стосунках не перебували чоловік з жінкою – романтичних, дружніх чи партнерських – слід зберігати повагу, навіть якщо ви злитесь або розчаровані партнером.

2. Чесність – ще одна риса успіху. Якщо жінка з якоїсь причини починає сумніватися у партнері – довіра вичерпується, а без довіри нормальних стосунків не буде.

3. Прийняття на себе відповідальності за дії і поведінку. Для довгострокових здорових відносин потрібний високий рівень зрілості. Без цього пункту розбіжності та конфлікти лише посиляться. У будь-якому випадку, не варто брати участь у грі під назвою "хто винен".

4. Дружба. Бути другом своєму партнеру - значить терпляче ставитися до нього і до інших його близьких, родичів, друзів/подруг.

5. Емоційна зрілість. Нічого немає поганого в тому, щоб час від часу подуріти і повеселитися, головне, не забувати виходити з цього стану, коли ситуація вимагає серйозних і осмислених рішень.

6. Підтримка. Незалежно від того, чи потрібна вашому партнеру/партнерці чи другу емоційна, фізична чи будь-яка інша підтримка, будьте поруч, щоб вислухати, взяти участь у важливому рішенні, порадити тощо. Зробіть свою присутність максимально підтримуючою.

7. Жінкам подобається, коли чоловік пам'ятає про гендерні відмінності у спілкуванні, але при цьому без упередженого відношення. Мається на увазі, упередження інших про те, що «жінка має…» або «чоловік повинен...», це, швидше за все, призведе до скандалу через дискримінацію чи несправедливе відношення. Гендерні ролі обмежують нормальне спілкування, тому стать не має бути недоліком у відносинах чи роботі.

8. Періодично не завадить привносити азарт у відносини будь-яким безпечним способом. Киньте виклик упередженням вашого партнера і дозвольте оспорювати свої власні. Відкрийте себе новому досвіду та способу мислення і запропонуйте партнеру зробити те саме. Інтелектуальна стимуляція підтримує позитивну динаміку відносин.

9. Говорити про почуття. Сказати "Я люблю тебе" для деяких може бути досить непросто і, на жаль, деякі люди вважають, що вимовивши це, вони стають вразливими. Але ж ваша друга половинка заслуговує на те, щоб знати про ваші почуття. Якщо вимовити ці три слова все ж таки не вдасться, ви можете показати свою любов будь-яким іншим, важливим для неї способом. Адже нам усім потрібно почуватися коханими.

10. Жінки потребують того, щоб чоловіки були їхніми союзниками. Вони хочуть, щоб чоловіки бачили і визнавали їхні сильні сторони та поважали за все те, що жінка привносить у їхні стосунки.

Це, звісно, ​​лише узагальнені бажання жінок. Адже кожна конкретна людина може мати інші принципи, бажання та критерії вибору, які на багато пунктів можуть перевищити наш список :).

Наші переваги
Точність
У домашніх умовах - точність результату 99%
Чутливість
Висока чутливість тестів на визначення овуляції - 25 мМО/мл та вагітності - 10 мМО/мл
Зручність
У будь-який час у будь-якому місці
Надійність
За 10 років більше 15 млн. жінок обрали продукцію HomeTest